Menu board: Twoje menu na telewizorze nad ladą

Menu board wyświetla Twoje menu i ceny na telewizorze nad ladą. Zmieniasz danie na komputerze, a ekran pokazuje nową wersję po kilku sekundach.

Od $14 za ekran miesięcznie, rozliczane rocznie
7-dniowy darmowy okres próbny. Anuluj w dowolnym momencie.

Piekarnia z kawiarnią, półkami z chlebem, ekspresem do kawy i ladą z wypiekami oraz dwa pionowe ekrany z menu na tynkowanej ścianie nad ladą. Na jednym „Chleb powszedni”, świeże z pieca od 6:30, na drugim karta kawowa z napojami na bazie espresso i czymś innym.

Szablony menu dla piekarni, kawiarni, barów i pizzerii

W Designerze jest ponad 50 szablonów menu i jedzenia, każdy w wersji pionowej i poziomej, a każdy zaprojektowany na określoną liczbę pozycji: Tablica piekarni z kłosami mieści od 4 do 8 rodzajów chleba, Kolorowe kafle menu od 18 do 36 pozycji, czyli burgery, dodatki i napoje w lokalu z jedzeniem na wynos.

Co możesz wyświetlać

  • Śniadania do 11:00, potem menu lunchowe
  • Kawa w małym i dużym rozmiarze, a pod spodem dopłata za mleko roślinne
  • Zupa dnia albo danie dnia na osobnym ekranie
  • Ponumerowane zestawy, które klienci zamawiają po numerze
  • Alergeny przy każdym daniu
Menu jak rozkładówka
Menu jak rozkładówka
Czarno-złota karta menu
Czarno-złota karta menu
Menu jak podkładka z baru
Menu jak podkładka z baru
Kolorowe kafle menu
Kolorowe kafle menu
Dania w bursztynowych kołach
Dania w bursztynowych kołach
Kawa w zieleni i kremie
Kawa w zieleni i kremie
Okładka z croissantem
Okładka z croissantem
Tablica kredowa pizzerii
Tablica kredowa pizzerii
Menu brunch z żółtkami
Menu brunch z żółtkami

Przeglądaj wszystkie szablony

Pionowo czy poziomo, jeden ekran czy trzy

Nad większością lad wiszą dwa albo trzy ekrany obok siebie, a każdy pokazuje własny projekt. Naszym zdaniem nad ladę warto wieszać ekrany pionowe, po jednym na każdą część menu, bo karta kaw nie musi wtedy zmniejszać czcionki, żeby zmieściły się kanapki.

Pionowo pod listę

Pionowy telewizor mieści się między półkami i czyta się go z góry na dół, a to pasuje do listy chlebów albo kaw. W ustawieniach ekranu w polu Orientacja wybierz Obróć o 90° albo Obróć o 270°, zależnie od tego, jak zamontowano telewizor.

Poziomo pod pełne menu

Menu jak rozkładówka rozdziela przystawki, dania główne i desery na dwie strony i mieści do 12 dań. Powyżej 12 daj napojom albo deserom osobny ekran, zamiast zmniejszać czcionkę.

Jeden projekt na ekran

Nad ladą pizzerii może to wyglądać tak: pizze na lewym ekranie, dodatki i napoje na środkowym, a danie dnia na prawym. Danie dnia zmienia się codziennie, dwa pozostałe ekrany zostają bez zmian.

Dwie rzeczy na jednym telewizorze

Przy jednym telewizorze użyj podzielonego ekranu: menu na 70%, film z kuchni albo Twój Instagram na 30%. Przesłany film jest zapisany na odtwarzaczu; YouTube i Instagram potrzebują internetu.

Zacznij od szablonu menu albo opisz, jakie menu chcesz

Otwórz Nowy projekt, wybierz Pionowo albo Poziomo, zależnie od tego, jak wisi telewizor, i wybierz szablon z kategorii Tablica menu z daniami, Kawa i napoje albo Piekarnia i cukiernia. Potem wpisz własne dania i ceny zamiast przykładowych. Jeśli wolisz opisać menu słowami, wybierz Projekt z AI i napisz coś w rodzaju „tygodniowe menu do naszej kawiarni lunchowej, z cenami”: AI wybierze jeden z szablonów menu i wypełni go Twoimi daniami.

Każdy szablon jest w wersji pionowej i poziomej, w Full HD albo 4K
Przy otwartym menu napisz w oknie Asystent AI, żeby ustawił cenę latte na 16,50 albo zdjął zupę; asystent wprowadzi zmianę, a Ty możesz ją cofnąć
Designer zapisuje zmiany na bieżąco, a każdy zapis trafia na ekrany, które pokazują to menu
Nowy projektNadaj nazwę swojemu projektowi, wybierz format i zacznij od szablonu lub pustego płótna.
Nazwa projektu
Tablica piekarni z kłosami
Orientacja
PoziomoPionowo
Rozdzielczość
Full HD4K
Szukaj szablonów...
WszystkieHandel detalicznyGastronomiaFitnessBiuroEdukacjaOpieka zdrowotnaNieruchomości
Pusty projekt
Tablica piekarni z kłosami
Palarnia z łukowym oknem
AnulujUtwórz projekt

Śniadanie i lunch według harmonogramu

Zrób osobny projekt dla każdego menu i umieść je w harmonogramie. Menu śniadaniowe wyświetla się od 7:00 do 11:00 z powtarzaniem Codziennie, a menu lunchowe jako Domyślny element wypełnia resztę dnia. Zestaw lunchowy, który podajesz tylko w dni robocze, dostaje powtarzanie Każdy dzień roboczy (pon.-pt.).

Godziny liczą się według strefy czasowej ekranu, więc drugi lokal za granicą, na przykład w Londynie, nie wymaga dodatkowej pracy
Oferta pączków na tłusty czwartek dostaje datę w polu Ważny do (opcja Ustaw ważność) i po tym dniu znika z ekranu
Po zamknięciu wyłącz telewizor opcją Automatycznie włączaj i wyłączaj ekran, jeśli obsługuje HDMI-CEC
Nowe zdarzenie
Typ
Plik
Treść
Menu brunch z żółtkami
Czas rozpoczęcia
05.10.2026 07:00
Czas zakończenia
05.10.2026 11:00
Powtarzaj
Codziennie
Kończy się
Nigdy
AnulujZapisz

Ceny w arkuszu Google Sheets, który edytujesz z telefonu

Designer wymaga komputera. Gdy ceny zmieniają się w trakcie dnia albo pilnuje ich kierownik innego lokalu, wpisz cennik do arkusza Google Sheets i pokaż go jako aplikację: na całym ekranie albo w projekcie menu obok zdjęć dań. Ekran wczytuje arkusz ponownie w odstępie, który wybierzesz, od 1 do 60 minut.

Pokaż jedną kartę arkusza albo pozwól ekranowi przełączać karty z jedzeniem i napojami
Ustaw Zakres komórek, żeby było widać tylko kolumny z cenami
Arkusz jest pobierany na bieżąco, więc potrzebuje internetu; projekty i zdjęcia są zapisane na odtwarzaczu i wyświetlają się także bez połączenia
Nazwa aplikacji
Ceny w menu
Źródło
ty@firma.pl
Odłącz
Lub użyj publicznego linku →
Arkusz kalkulacyjny
Ceny w menu
ZmieńWyczyść
Wyświetlanie
Arkusz
Napoje
Zakres
Cały
Kolor tła
#FFFFFF
Zachowanie
Odświeżanie (min)
5
Ceny w menuPodgląd
Full HD (1920×1080)
PozycjaMałaDuża
Americano11,0013,00
Cappuccino13,0015,00
Latte13,5015,50
Flat white14,5016,50
Gorąca czekolada13,0015,00
Herbata9,5011,00
Wstecz
ZapiszWyślij na ekran

Gotowe, zanim jutro otworzysz lokal

  1. 1

    Załóż konto na komputerze i rozpocznij 7-dniowy okres próbny.

  2. 2

    Wybierz szablon menu i wpisz własne dania oraz ceny.

  3. 3

    Wpisz w dashboardzie 6-znakowy kod parowania z telewizora i wyślij na niego menu.

Nada się telewizor z wejściem HDMI, do którego podłączysz odtwarzacz. Polecamy Amazon Signage Stick, zaprojektowany do pracy 24/7 w digital signage, albo Google TV Streamer; działają też wbudowana przeglądarka telewizora smart, komputer z Windows, Mac i Raspberry Pi. Amazon Signage Stick · Wszystkie obsługiwane odtwarzacze

Jeden plan. Wszystko w cenie. Bez sztuczek.

Każda funkcja i aktualizacja w cenie, bez ograniczeń i skomplikowanych poziomów.

Wszystko, czego potrzebujesz do profesjonalnego digital signage

$14/ekran/miesCeny netto

Wszystkie funkcje w cenie

40+ integracji
Działa na każdym urządzeniu
Playlisty + harmonogram
Odtwarzanie offline
Panel i analityka
Pomoc i wsparcie po polsku
Centrum pomocy, e-mail i czat
Rozpocznij 7-dniowy darmowy okres próbny

Bez ukrytych kosztów. Bez umowy. Anuluj kiedy chcesz.

Chcesz, aby Screenbird zarządzał Twoimi urządzeniami? Screenbird+ od $21/mies

Często zadawane pytania

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby rozpocząć pracę ze Screenbird digital signage. Nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie? Sprawdź nasze centrum pomocy.

Tak. Działa każdy telewizor albo monitor z wejściem HDMI, gdy podłączysz do niego odtwarzacz multimedialny. Nasz wybór to Amazon Signage Stick: jest zaprojektowany do pracy 24/7 w digital signage, a po przerwie w zasilaniu menu wraca na ekran samo. Jeśli telewizor ma się wyłączać po zamknięciu, przetestuj w ustawieniach ekranu opcję Automatycznie włączaj i wyłączaj ekran, bo nie każdy telewizor obsługuje sygnał HDMI-CEC, z którego ona korzysta.
Składają się na to trzy rzeczy: telewizor, odtwarzacz multimedialny i oprogramowanie. Screenbird kosztuje od $14 za ekran miesięcznie przy płatności rocznej, ze wszystkimi funkcjami i bez umowy; telewizor i odtwarzacz kupujesz raz. Zaczynasz od 7-dniowego darmowego okresu próbnego, a przy rejestracji trzeba podać kartę.
Nie. Ceny w projekcie menu to tekst, który zmieniasz ręcznie, i nie ma połączenia z systemem POS, stanami magazynowymi ani zamówieniami online. Jeśli ceny często się zmieniają, trzymaj je w arkuszu Google Sheets albo w pliku Excel i pokaż go na ekranie; wczytuje się ponownie w odstępie, który ustawisz, od 1 do 60 minut.
Nie. Menu z kodem QR otwiera się na telefonie gościa. Menu board to ekran na Twojej ścianie, który każdy w kolejce przeczyta, zanim podejdzie do lady. Na ekranie możesz jednak umieścić kod QR, dodany narzędziem QR w Designerze, który prowadzi do menu online albo strony z zamówieniami.
Może je dla Ciebie rozplanować. W oknie Nowy projekt wybierz Projekt z AI i opisz menu, razem z daniami i cenami. AI wybierze jeden z szablonów menu i go wypełni. Zanim wyślesz menu na ekran, sprawdź każdą cenę; potem edytujesz je w Designerze jak każdy inny projekt.
Tak. Jedno konto obejmuje wszystkie Twoje ekrany. Ekrany każdego lokalu umieść w osobnym folderze, a potem wyślij każdemu lokalowi jego własny projekt albo harmonogram. Menu, które wszędzie jest takie samo, zostaje jednym projektem: zmieniasz je raz, a zmiana trafia na każdy ekran, który je pokazuje. Pracownicy mogą dostać rolę, w której edytują menu, ale nie mogą ich usuwać.

Menu na telewizorze nad ladą jeszcze przed otwarciem

Wybierz dziś wieczorem szablon menu i wpisz ceny; telewizor nad ladą pokaże je, zanim wejdzie pierwszy klient.

Rozpocznij 7-dniowy darmowy okres próbny

Od $14 za ekran miesięcznie, rozliczane rocznie
7-dniowy darmowy okres próbny. Anuluj w dowolnym momencie.

© screenbird.app